PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32350}

Pająk

Spider
6,9 14 619
ocen
6,9 10 1 14619
6,4 16
ocen krytyków
Pająk
powrót do forum filmu Pająk

Dobiły mnie takie rewelacyjne recenzje filmu. Dokładnie 5 lat temu kupiłam książkę "Pająk"z ciekawości po obejżeniu zwiastuna filmu- przeczytałam bo nie mogłam się już doczekać premiery. ledwo, ledwo przez nią przebrnełam, ale nie zraziło mnie to do zobaczenia ekranizacji i... z filmem było to samo. Mam 24 lata, może wtedy było za wcześnie, ale wiem że pod wpływem Waszych komentarzy muszę spróbować jeszcze raz.

misza_21

Bardzo Ci polecam ten film jest ciezki ale prawdziwy nie to co "Piekny Umysl " romantyczny badziew tu jest choroba tu jest strach osoby ciezko chorej na nie uleczalna chorobe !!! mrok, przygnebienie film jest na pierwszy zut oka nudny i nie ciekawy jednak gwarantuje Ci ze jak go zobaczysz spokojnie bedziesz po obejrzeniu o nim dlugo myslec !!!!
pozdr
Adam

misza_21

jezeli sprycujesz sie tabletkami to mozesz zyc w normalnosci...bardzo dobry film,pokazujacy chorobe,chorego czlowieka,jaka dzieli nas przepasc...to my powinnismy wyciagnac dlon na pomoc...nie tylko stac z boku

ocenił(a) film na 7
eosaion

w sumie to w momencie kiedy go odwozili do szpitala-to było coś w rodzaju powrotu do bezpiecznego domu,gdzie zawsze sie ktoś tobą zajmie.
Realny świat jawi sie jak coś nie do zniesienia.

'Piękne' plenery.
Polecam,ale jest to film w stylu angielskim a nie amerykańskim.
Przede wszystkim mamy tu typowe dla angielskiego kina niedoswietlenie co tylko jeszcze 'dociąża' film.
Zycie Denisa na zewnątrz to udręka pełna nudy,zagubienia,pustki i zmęczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones