PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32350}

Pająk

Spider
6,9 14 617
ocen
6,9 10 1 14617
6,4 16
ocen krytyków
Pająk
powrót do forum filmu Pająk

Film byłby świetny, gdyby nie to, że bardzo łatwo jest domyślić się zakończenia. Już na starcie mamy dwie oczywiste wersje końcówki. Albo Pająk coraz lepiej uświadamia sobie co się stało i tak szczęśliwie się składa, że morderczyni jego matki jest obecnie jego opiekunką w przytułku, albo to on zabił własną matkę i próbuje wmówić sobie, że było inaczej. A wiedząc, że mamy do czynienia ze schizofrenikiem i sam tytuł podpowiadają, że Clegg tka pajęczynę kłamstw, w których stara się zrzucić z siebie odpowiedzialność. Ponadto świetna gra Ralpha Fiennesa, genialny pomysł wyjściowy, dobra muzyka Howarda Shore'a. Nie można dawać połówek, więc zaznaczam, że u mnie film ma 7+.

ocenił(a) film na 7

Dokładnie, aż mi było głupio, że nie przewidziałem takiej końcówki. Jakiś rozezlazły byłem jak to oglądałem.

ocenił(a) film na 8
bratfranciszek

podobnie ja.

makier01

Ze mnie też gapa :-P
Tak mnie wciągnęło, że na czas nie zorientowałam się, że to czysty kryminał jest. Za to jaka przyjemność na koniec dla mniej rozgarniętych!

ocenił(a) film na 7
Moongirl

hahahahahaha

ocenił(a) film na 8

Ja przyznam sie ze zaczalem tak rozkminiac ze sam sie zgubilem w swojej glowie, myslalem nawet ze tak naprawde to on sfabrykowal cale to swoje dziecinstwo, i to on sam bedac doroslym zabil swoja zone- potem to odrzucil i jego umysl splatal mu figla broniac go przed prawda. Oczywiscie do momentu gdy ojciec pajaka powiedzial : "Naprawde uwazasz ze to JA wykonczylem mame?" W tedy wszystko bylo jasne, moze troszke zbyt jasne ale nie uwazam tego za jakis wielki mankament tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones