PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348458}
6,9 39
ocen
6,9 10 1 39
Żony pierwszej ligi
powrót do forum serialu Żony pierwszej ligi

Na końcu dzisiejszego odcinka lektor powiedział: koniec odcinka 10, ostatniego. Czy to miało oznaczać definitywny koniec? I już więcej go nie objerzymy? Myślałam, że ten serial liczy sobie znacznie więcej odcinków...szkoda...wielka szkoda :(

wesoladzieweczka

Na oficjalnej stronie jest napisane "sezon 1", można z tego wnioskować,że będzie dalszy ciąg. I oby tak się stało. Zresztą wątki tak się pokończyły,że aż się proszą o kontynuację.

shedoc

nom niestety.. mi tez bylo strasznie przykro i tez mocno sie zdziwilam ze tylko 10 odc. napisałam do tvn'u ale zobaczcie co mi odpisali 'Uprzejmie informuję, że nie mamy jeszcze w planach tego typu
przedsięwzięcia.' wiec jezli wogle, to moze zobaczymy ten serial za rok albo jeszcze dłużej... ;/

wesoladzieweczka

niestety wyprodukowali tylko 1 sezona tego serialu. w kanadzie skonczyli go emitowac w marcu tego roku wiec moze kiedys wyprodukuja jeszcze 2 sezon ale narazie nic o tym nie wiadomo. ale serial beznadziejnie sie skończyl....
ja mam pytania odnoscie ostatniego odcinka. ta kobieta co niby jest w ciązy to chyba nie z Gabe bo wygladaloby na to ze zdradził Connie...?
a ta sprawa z Damonem Trebuchet to wszystko były przewidzenia??
z góry dzięki za odpowidz.

wesoladzieweczka

generalnie pojechali z koksem. kiedy pojawily sie napisy otworzylam ze zdziwienia usta, bo az tak pokracznego konca serialu dawno dawno nie widzialam.co to mialo by??

kataryna18_2

to miał być koniec kanadyjskiego serialu którego pewnie nie oplaca im sie krecić dalej. ale moim zdaniem musza nakrecic choc jeden odcinek zeby powyjasniac sprawy, bo nie sadze zeby tak to wszystko zostawili. a Gabe byl z ta ruda dziennikara, dośc krótko ale widać owocnie, jeszcze przed Connie, wiec jest calkiem mozliwe ze ona jest z nim w ciązy. a co do Trebuchet to osobiscie nie wierze ze umrze bo to oznaczalo by ze starcili jeden z najwazniejszych watków.

kataryna18_2

to własnie jest koniec serialu kanadyjskiego, którego pewnie nie opłaca im sie kręcić dalej. ale nie sadze zeby to wszystko tak zostawili 'rozgrzebane' i pewnie nakreca chociaż jeden odcinek. w ktorym sie wszystko wyjasni. Gabe byl z ta ruda dziennikarka niedługo ale widac owocnie jeszcze przed Connie, wiec wszsytko jest mozliwe. A co do Trebuchet'a to osobiscie nie wierze ze umrze, bo stracili by jeden z najważniejszych wątków.

ada152

sorki to tylko mój komputer;]<..................> <-za krótki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones