PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 964
oceny
7,2 10 1 55964
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Szczególnie pochłonęła mnie jedna kwestia. Kompletny, prawdziwy bohater - heros - w historii to ten, który ma zarówno przeszłość, jak i przyszłość. Ogromnie podoba mi się to, jak DW rozwija historię Po - uzyskał tu i teraz, wyzwalając siebie, stał się pewnym wybrańcem z niemal nikogo. Uzyskał przeszłość, kiedy spełnił przepowiednię, która została wypowiedziana na niedługo przed tym, jak przyszedł na świat. Już wówczas wystąpił motyw jing jang, w płytszym kontekście. Uzyskał przeszłość, kiedy zrozumiał, że liczy się teraźniejszość, że to jakich wyborów dokonujemy sami naprawdę decyduje o naszym życiu, w drugim etapie swojej drogi. W trzecim uzyskał przyszłość, kiedy zrozumiał kim jest, obudził dawne dziedzictwo i kung fu, siłę dobra i pokoju, dziedzictwo swoich przodków, obudził i rozmnożył owo dobro na wszystkich. Jedna osoba, która wreszcie z całą racją bytu jest smoczym wojownikiem, jing jangiem która połączy przeszłość i przyszłość prowadząc wszystkich do lepszego jutra.

Generalnie seria ma wspaniały przekaz, bardzo ładnie wkomponowany w historię, która jak przystało na taką animację dostarcza mnóstwo rozrywki. Do mnie jako wielbicielki fantasy, mimo że już swoje latka mam i nie trawię płytkich historii, przemawia i inspiruje. Już się napalam na kolejną część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones