PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32350}

Pająk

Spider
6,9 14 617
ocen
6,9 10 1 14617
6,4 16
ocen krytyków
Pająk
powrót do forum filmu Pająk

Pająk to film o tym, co dzieje się z dzieckiem, które zostaje opuszczone i osamotnione. Musiał nastapić moment w życiu młodego bohatera, który spowodował, że zaczął postrzegać on matke w innym swietle, byc może ojciec i matka przybliżając się do siebie przestali zwracać uwagę na małego (tutaj duzy wpływ matki), więc lepiej było mu przyjąć do wiadomości, że matki nie ma i zastąpiła ją inna kobieta, niz to że zostął odsunięty od niej (czując się niekochanym).
Film jest surowy i nie może byc inny ponieważ główny bohater musiał odciąć się od uczuć(które były jednoznaczne i bolesne) na rzecz jakiegos konstruktu umysłu (paranoicznego)

ocenił(a) film na 9
marciano_2

Ja widze to bardziej tak. Film ukazuje (czego nigdy wcześniej nie widziałam) schizoidalne dziecko. Tzn mozna to tak interpretowac jak najbardziej, jego rodzice czyli (srdodowisko w jakim zyl) zdecydowanie nie wychamowali genu choroby, a mogli go poprostu wrecz wydobyc. Wydaje mi sie jendak, ze to jak maly widzial rodzicow jest malo obiektywne gdyz byl chory juz od dziecinstwa. Autor przywalil w widza dodatkowo! schizofrenia (dar i przeklenstwo) ale jesli zaczyna sie juz u dziecka to przykre bardzo meczacy obrazek, dodatkowo nie rokujacy dobrze na przyszlosc(leczenie). Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones