PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610530}

The Sims: Średniowiecze

The Sims Medieval
6,9 2 851
ocen
6,9 10 1 2851
The Sims: Średniowiecze
powrót do forum gry The Sims: Średniowiecze

Monotonia

ocenił(a) grę na 7

Początkowo oceniałem tę grę bardzo pozytywnie, lecz po dłuższym czasie stwierdziłem, iż gra bez wykonywania misji jest potwornie nudna i wychodzi na jaw fakt, że nie jest rozbudowana nawet do tego poziomuod, co pstawowa "trójka". Pomysł ciekawy, choć po zapowiedziach miałem naeję dzina "elementy strategii", których bardzo brakuje. Poza tym tworzenie wciąż takich samych miast sprawia, iż nie jest to gra, do której można powracać przez wiele lat jak w przypadku głównej serii.

ocenił(a) grę na 7
Mr. President1

Przepraszam za literówki. "(...)że nie jest rozbudowana nawet do tego poziomu, co podstawowa(...), po zapowiedziach miałem nadzieję na(...)". Właśnie to zamierzałem napisać. A tak przy okazji, przydałaby się na Filmwebie możliwość edycji postów.

ocenił(a) grę na 8
Mr. President1

monotonność jest niestety wpisana w tę grę ;/

ocenił(a) grę na 7
Mr. President1

Całkowicie się zgadzam. Liczyłem na barzdziej rozbudowany system ingerencji w świat. Niestety bez tego gra jest strasznie monotonna

ocenił(a) grę na 3
Mr. President1

I gdy się wykonuje misje gra jest potwornie nudna ;) Moim zdaniem można sobie darować granie po pierwszej ambicji, skoro w kolejnych będziemy robić te same misje. Wiem, że można je przechodzić na różne sposoby, rożnymi bohaterami, a i ostateczny cel jest inny, ale to trochę za mało. Jak dla mnie oczywiście, nie jestem fanką Simsów, więc może fanom się podoba :)

ocenił(a) grę na 9
Venus_Vulgivaga

Ja osobiście mimo ograniczonych możliwości cenię tę grę bardziej niż 'zwykłe' Simsy. Głównie ze względu na fabułę i misje. Zawsze lubiłam te "fabularne" simsy jak seria "The Sims Historie..." Szkoda tylko, że twórcy nie rozwinęli bardziej serii "Średniowiecze". Przydałoby się więcej dodatków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones